اولین گردهمایی فعالان حوزه خانواده در سراسر کشور

کنگره ملی خانواده صبح امروز در تالار آیینه برگزار شد

بیشتر ...

در مجتمع آموزشی آدینه برگزارشد؛

مراسم افتتاحیه کنگره ملی خانواده

مراسم افتتاحیه کنگره ملی خانواده صبح چهارشنبه باحضورحجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی ازمسئولین حوزه خانواده در مجتمع آموزشی آدینه برگزارشد.

بیشتر ...

در نشست خبری کنگره ملی خانواده عنوان شد

حال خانواده ایرانی مطلوب نیست/ لزوم هم‌افزایی دستگاه‌های دولتی و سازمان‌های مردم‌نهاد

رئیس بنیاد ملی خانواده با اشاره به اینکه خانواده ایرانی وضعیت مطلوبی ندارد و دچار آسیب‌های جدی شده است، گفت:‌ اگر بخواهیم این آسیب‌ها را رفع کنیم راهی جز هم‌افزایی میان سازمان‌های مردم‌نهاد و دستگاه‌های مسئول وجود ندارد.

بیشتر ...

معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی :

باید بستر را برای حضور و فعالیت نخبگان در حوزه خانواده مهیا کرد

معاون مشارکت‌های اجتماعی سازمان امور اجتماعی گفت: باید بستر را فراهم سازیم تا اهل فضل و اندیشه و سازمان‌های مردم نهاد، حوزویان و دانشگاهیان وارد عرضه خانواده شوند و به اظهارنظر و ارائه راهکار بپردازند.

بیشتر ...

مشاور معاون اجتماعی قوه قضائیه :

گردهمایی فعالان حوزه خانواده، مهمترین گام در برون رفت چالش‌های موجود است

مشاور معاون اجتماعی قوه قضائیه با اشاره به برگزاری اولین کنگره ملی خانواده گفت: گردهمایی فعالان حوزه خانواده، مهمترین گام در برون رفت چالش های موجود است.

بیشتر ...

مشاور معاون اجتماعی قوه قضائیه :

گردهمایی فعالان حوزه خانواده، مهمترین گام در برون‌رفت از چالش های موجود است

به گزارش ستاد خبری کنگره ملی خانواده، علی فلاح با اشاره به این نکته که خانواده اولین نهاد فرهنگ‌ساز است، گفت: اهمیت کنگره‌ها و نشست‌های حوزه خانواده آن هم در سطح ملی آنقدر زیاد است که باید گفت هر چقدر این نشست‌ها به لحاظ کمی و کیفی برگزار شود، باز هم کمبود آن مشهود است.

بیشتر ...


کنگره ملی خانواده برگزار می‌شود

در راستای ارتقای سطح همکاری گروه های مردم نهاد در حوزه خانواده و شبکه سازی به منظور تعمیق فرهنگ خانواده طراز انقلاب اسلامی، کنگره ملی خانواده راه اندازی می شود.

بیشتر ...